Drage jadralke, jadralci in vsi simpatizerji jadranja!

 

Znan je predviden datum POETOVIO CUP 2018 => 12. - 15.4.2018.

 

Še enkrat HVALA vsem udeležencem in vsem, ki ste s svojo pozitivno energijo, znanjem in dobro voljo, pripomogli k uspešni izvedbi letošnje regate.

 

OO Regata Poetovio Cup.

 


 

Razred First35

#

Številka

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Razred

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

7

TOP Avtomobili

Smiljan  Simerl

First 35

Libra

First 35

1

2

2

3

1

6

2

5

JKO 42

Marko Marinček

First 35

Capricorn

First 35

2

1

5

1

2

6

4

1

JKO LPKF

Boštjan Podobnik

First 35

Taurus

First 35

5

6

1

2

4

12

3

10

Kapljica

Sebastijan Strašek

First 35

Gemini

First 35

3

4

3

. 4 .

3

13

5

4

Telem

Slavko Gregorec

First 35

Saggitarius

First 35

4

5

4

6

. 7 .

19

6

2

Flaška

Maks Vrečko

First 35

Aquarius

First 35

8

3

6

8

6

23

9

8

JKO SP

Elvis Štemberger

First 35

Aries

First 35

7

10

8

5

5

25

7

6

3 BRICKS

Davorin  Tušek

First 35

Leo

First 35

6

8

7

7

8

28

8

88

Lucky Ladies

Jani Bobek

Elan 350

Oscar

E350 Ž

9

7

9

10

9

34

10

3

Hiša daril

Božidar  Dokl

First 35

Scorpio

First 35

10

9

10

9

10

38

 

Razred B40

#

Številka

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Razred

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

10

JKO Black magic

Srečko Škrlec

Elan 33

Black Magic

B40

1

1

14

1

4

7

2

33

Ponente

Peter Podunavac

Bavaria 40

HR 30

B40 Ž

2

5

5

2

3

12

3

16

JKO Z vetrom

Milan  Grad

Bavaria 40

Arietta

B40

3

9

1

11

5

18

4

17

Zerox

Stjepan Vuletić

Bavaria 40

Hope

B40

5

4

19

7

2

18

5

5

Why Naut

Drago Ljubec

Bavaria 40

Tartaruga

B40 Ž

8

7

3

13

1

19

6

2

Prima

Janvid Lah

Bavaria 40

Vuga

B40 Ž

12

3

4

4

9

20

7

3

Beli Pozejdoni

Andrej  Lazar

Bavaria 40

Svarog

B40

11

2

9

5

7

23

8

1

Maltezer

Ljubo Žnidar

Bavaria 40

Morana

B40

4

11

2

9

10

25

9

9

Manager klub Ptuj

Samo  Bauman

Bavaria 40

Veles

B40

14

6

7

3

12

28

10

6

Felnar 1 Servo

Tomaž Krajnc

Bavaria 40

Slava

B40

9

8

6

10

11

33

11

7

Felnar 2 Prisežem

Aljoša Drašler

Bavaria 40

Perun

B40

18

14

10

8

6

38

12

18

JKO Sušca

Stane Hrvat

Bavaria 40

Prima

B40

6

16

11

15

8

40

13

8

Zakon-ci

Andrej Brelih

Bavaria 40

Buga

B40

7

15

13

6

17

41

14

37

Morski jejži

Zoran Malovič

Bavaria 40

Živa

B40

13

12

8

12

15

45

15

15

Northern crazy sailors

Olga  Vyucheyskaya

Bavaria 40

Nia-Nya

B40

10

13

16

14

14

51

16

14

Talum

Miran Jeza

Bavaria 40

Stribog

B40

16

10

12

17

16

54

17

12

Turčan

Peter Ladič

Bavaria 40

Vesna

B40 Ž

17

17

15

16

13

61

18

13

Nika 1

Darko Šeruga

Sun Odyssey 37

Nika

B40

15

19

17

18

18

68

 

Razred Ženske ekipe

#

Številka

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Razred

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

88

Lucky Ladies

Jani Bobek

Elan 350

Oscar

E350 Ž

1

1

1

1

1

4

2

33

Ponente

Peter Podunavac

Bavaria 40

HR 30

B40 Ž

2

3

. 4 .

2

3

10

3

5

Why Naut

Drago Ljubec

Bavaria 40

Tartaruga

B40 Ž

3

. 4 .

2

4

2

11

4

2

Prima

Janvid Lah

Bavaria 40

Vuga

B40 Ž

. 4 .

2

3

3

4

12

5

12

Turčan

Peter Ladič

Bavaria 40

Vesna

B40 Ž

5

5

5

5

5

20

 

 

 

Spoštovani krmar ali vodja ekipe,
 
regata Poetovio Cup 2017 se približuje, kmalu bomo jadrali in se zabavali na morju!  

Vabimo te na prvi sestanek krmarjev, ki bo v četrtek, 30. 03. 2017, s pričetkom ob 18:00, v Hotel in restavracijo Roškar, Hajdoše 43j, na Hajdini (Ptuj).
 
Prosimo (v kolikor tega še niste storili), da nam najkasneje do 30. 03. 2017:

  • posredujete formalno izpolnjeno/ dopolnjeno Prijavo na regato in
  • plačate preostanek prijavnine.

 

Navodila za vplačilo prijavnine:

Znesek prijavnine: 195,00€ x [število članov posadke] – [že vplačana akontacija];  
Opis: Poetovio Cup - [Ime posadke];
TRR: SI56 6100 0001 3220 962, odprt pri Delavski hranilnici d.d., Ljubljana
Sklic: SI00 16-2017
Naziv: JK Poetovio, Bevkova 3, 2250 Ptuj

Prosimo, da se sestanka udeleži vsaj en član vaše posadke.

Informacije in prijave se zbirajo na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 
Vse objave so tudi na: www.ptujcanka.si.
  
Veselimo se ponovnega druženja z vami!


Hvala in lep pozdrav,
 
Organizacijski odbor regate Poetovio Cup 2017
 

 



Spoštovane jadralke in jadralci,

vabljeni na prihodnjo regato Poetovio Cup 2017 (prej Ptujčanka), ki bo potekala med 6. in 9. aprilom 2017, z izhodiščem z otoka Zminjak zraven otoka Murter na Hrvaškem.

Na spodnji povezavi je uradni razpis regate in prijavni obrazec:

RAZPIS ZA REGATO POETOVIO CUP 2017

- PRIJAVNI OBRAZEC

 

Tekmovalo se bo na dveh monotip jadrnicah: First 35 in  Bavaria 40.

Organizator regate je zakupil 10 enakih jadrnic Beneteau, First 35 in 15 enakih jadrnic Bavaria 40.

 

Sprememba / dopolnitev Razpisa za regato, 12.1.2017:

V razredu Bavaria 40 je prepovedana uporaba genakerja/spinakerja. 

Udeležba s svojo jadrnico, je možna samo zraven razreda Bavaria 40, vendar jo mora predhodno odobriti organizacijski odbor.

Za najem plovila in vse ostale informacije glede plovil se prosim obrnite na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ali na mobilni telefon 041 359 505.

 

Posadke, ki želijo sodelovati na regati, morajo izpolniti Prijavni obrazec in vplačati 200€ akontacije.

Prijave in plačila zbiramo do 30. 3. 2017, oziroma do zasedbe prostih mest.

Izpolnjeni Prijavni obrazec pošljite na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Dodatne informacije glede prijav dobite na mobilni številki: 041 441 659 (Simona).

OO regate si dovoljuje omejitev oziroma razširitev števila posadk.

 

Veselimo se jadranja in druženja z vami.

 

Hvala in lep pozdrav,


Organizacijski odbor regate Poetovio Cup 2017


Skupni rezultati - Overall

Rezultati po razredih

 

 

 

 

 

PROGRAM PRIREDITVE

Program prireditve

Info list

Seznam posadk

 Seznam sponzorjev

Četrtek, 16.04.2015

10:00

sprejem posadk, topla malica na pomolu, druženje,

12:00

sestanek krmarjev, konoba Guste, razdelitev številk za plovila (kavcija 20 €),

13:30

predviden start 1. plova dneva,

17:00

predviden konec plova,

19:00

spoznavna večerja v konobi Zminjak, predstavitev posadk, razglasitev rezultatov, zabavni program s skupino SMILE.

 

Petek, 17.04.2015

09:00

sestanek krmarjev v konobi Zminjak,

09:30

strokovno predavanje jadralca Dušana Ušeničnika, »Taktika na startu regate«,

11:00

start 1. plova dneva,

17:00

predviden konec plova,

18:00

strokovno predavanje Alen Kustič, priznani mednarodni sodnik,

19:00

večerja v restavraciji marine Ravni Žakan, krst novih jadralnih tekmovalcev, razglasitev rezultatov, zabavni program s skupino SMILE.

 

Sobota, 18.04.2015

7:30

zajtrk v restavraciji marine Ravni Žakan,

09:00

sestanek krmarjev v restavraciji marine Ravni Žakan,

09:30

skupinsko fotografiranje – foto shooting,

10:30

start 1. plova dneva,

17:00

predviden konec plova,

19:00

Večerja v restavraciji marine Žut, razglasitev končnih rezultatov regate, podelitev nagrad, zabavni program s skupino SMILE.

 

Nedelja, 19.04.2015

 

odhod plovil proti matičnim marinam.

 

 

 

 

 SEZNAM POSADK

 

 

#

Ime ekipe

Krmar

Telefon

Plovilo

Razred

 

1

Bartog 1

Bojan Jerman

00386 51 616 510

Bavaria 42 Match

alfa

 

2

Zakonci

Rok Korošec

00386 41 336 900

Bavaria 40 S

alfa

 

3

Top avtomobili

Smiljan Simerl

00386 31 658 847

Bavaria 42 Match

alfa

 

4

JKO - Kr Eni

Luka Renko

00386 31 318 830

Bavaria 40 S

alfa

 

5

Savinjska grla

Boštjan Podlesnik

00386 41 654 411

Grand Soleil 40

alfa

 

6

Baby-Stork

Andrej Brelih

00386 41 353 744

Bavaria 40 S

alfa

 

7

Zerox

Matej Gregorec

00386 41 374 562

Bavaria 40 C

alfa

 

8

Telem

Slavko Gregorec

00386 41 665 922

Bavaria 40 S

alfa

 

9

Pozitivne sirene

Dušan Ušeničnik

00386 42 682 202

Elan 410

alfa

 

10

JKO - 42

Marko Marinček

00386 31 869 990

Bavaria 40S

alfa

 

11

Flaška

Maks Vrečko

00386 31 350 774

Bavaria 40S

alfa

 

12

JKO - LPKF

Boštjan Podobnik

00386 41 776 883

Bavaria 40 S

alfa

 

13

Beli Pozejdoni

Andrej Lazar

00386 40 235 321

Elan 40

alfa

 

14

JKO - Z vetrom

Milan Grad

00386 41 790 461

Bavaria 40 S

alfa

 

15

Felnar 1

Drago Ljubec

00386 40 848 014

Bavaria 40 S

alfa

 

16

Tuna Sailing

Gregor Gregorec

00386 41 322 039

Bavaria 40 S

alfa

 

17

Nika 1

Darko Šeruga

00386 41 371 727

Jeanneau Sun Odyssey 37

bravo

 

18

Prima

Janvid Lah

00386 41 749 659

Bavaria 37

bravo

 

19

Morski jejži

Zoran Malovič

00386 41 416 448

Elan 37

bravo

 

20

Alba navis

Emil Martinšek

00386 41 685 707

Salona 37

bravo

 

21

Kapljica

Andrej Strašek

00386 41 629 487

Grand Soleil 37

bravo

 

22

Turčan

Peter Ladič

00386 4 1351 389

First 36,7

bravo

 

23

Spužve

Bojan Fras

00386 41 612 994

Bavaria 36

bravo

 

24

Swamp Tigers

Silvo Pleško

00386 41 765 041

Bavaria 37

bravo

 

25

JKO - Magija

Srečko Škrlec

00386 41 678 226

Elan 33

charlie

 

26

Mišice

Andrej Kuk

00386 41 625 500

Elan 340

charlie

 

27

Hiša daril

Božidar Dokl

00386 31 693 113

Elan 350

charlie

 

 

 

 

INFO LIST

 

Organizacijski odbor

  1. Samo BAUMAN                                               +386 31 539 065                This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  2. Boris ROGINA                                                    +386 41 620 116                This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  3. Drago LJUBEC                                                  +386 40 848 014               This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Regatni odbor in protestni odbor

  1. Emil MESARIČ                                                   +386 41 791 005                This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  1. Baldasar MOROŽIN                       
  2. Alen KUSTIĆ

Kopenska ekipa

  1. Brigita KOSTANJEVEC                                   +386 41 785 477                This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  2. Simona LAH                                                       +386 41 441 659                This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Spremljevalna plovila, krmarji

  1. Elan 514 imp., »Maja 07«                               Samo BAUMAN               +385 91 455 61 63
  2. B39, »Galeja«                                                     Alen KUSTIĆ                      +385 91 455 61 62

 

Koordinacija za plovila

  1. Boris ROGINA                                                    +385 981 396 555             This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  2. Baza EURONATUIC, Biograd n/m             +385 23 385 205                pisarna
  3. Baza EURONATUIC, Biograd n/m             +385 98 16 20 644           servis (Filip)

 

 

Zdravnik regate

  1. Andrej LAZAR                                                   +386 40 235 321                This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

PETV Reportaža

 

GENERAL RESULTS From Class : ALPHA To Class : CHARLIE Discards : 1
Pos Sail nr. Bow Class Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 SLO60 60 ALPHA NEW YORK SMILJAN SIMERL TOP AVTOMOBILI B 42 M 1 2 4 1 4
2 SLO29 56 ALPHA NAJANA BOSTJAN PODLESNIK SAVINJSKA GRLA GS 40 2 1 1 2 4
3 SLO5 5 CHARLIE CAPRICORNO GREGOR GREGOREC TUNA SAILING F 35 9 3 2 6 11
4 SLO8 8 CHARLIE ARIES MARKO MARINCEK JKO - 42 F 35 4 4 3 9 11
5 SLO3 3 CHARLIE SCORPIO BOSTJAN PODOBNIK JKO - LPKF F 35 6 5 5 4 14
6 SLO7 7 CHARLIE LIBRA ELVIS STEMBERGER JKO - SP F 35 8 10 6 3 17
7 SLO10 10 CHARLIE GEMINI DRAGO LJUBEC WHY - NAUT F 35 3 9 7 7 17
8 SLO 24 24 ALPHA NINA MAKS VRECKO FLASKA GS 40 5 8 10 5 18
9 SLO1 1 CHARLIE TAURUS SLAVKO GREGOREC TELEM F 35 11 6 12 8 25
10 SLO6 6 CHARLIE LEO ANDREJ BRELIH BABY STORK F 35 21
RET
7 8 11 26
11 SLO9 9 CHARLIE VIRGO STEFAN ZUNA JKO - Zakonci F 35 7 11 9 10 26
12 SLO 366 0 CHARLIE BLACK MAGIC SRECKO SKRLEC JKO Magija E 33 13 12 11 14 36
13 SLO23 23 CHARLIE AQUARIUS PETER LADIC TURCAN F 35 14 14 14 13 41
14 SLO37 37 ALPHA TARTARUGA ALJOŠA DRASLER FELNAR 1 B 39 C 10 16 17 21
DNF
43
15 SLO33 33 BRAVO LELA ANDREJ LAZAR BELI POZEJDONI E 37 18 13 13 17 43
16 SLO55 55 BRAVO NIKA 1 DARKO SERUGA EURONAUTICA SO 37 12 18 19 15 45
17 SLO 29 29 BRAVO PRIMA JANVID LAH   B 37 15 20 20 12 47
18 SLO43 43 BRAVO KAPLJICA ANDREJ STRASEK   SO 37 17 15 16 18 48
19 SLO41 41 CHARLIE KIKI ZORAN MALOVIC MORSKII JEJZI E 350 16 19 18 16 50
20 SLO51 51 ALPHA ZEROX MATEJ GREGOREC   D 382 GL 19 17 15 19 51

 

GENERAL RESULTS Class : CHARLIE Discards : 1
Pos Sail nr. Bow Class Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 SLO5 5 CHARLIE CAPRICORNO GREGOR GREGOREC TUNA SAILING F 35 6 1 1 3 5
2 SLO8 8 CHARLIE ARIES MARKO MARINCEK JKO - 42 F 35 2 2 2 6 6
3 SLO3 3 CHARLIE SCORPIO BOSTJAN PODOBNIK JKO - LPKF F 35 3 3 3 2 8
4 SLO7 7 CHARLIE LIBRA ELVIS STEMBERGER JKO - SP F 35 5 7 4 1 10
5 SLO10 10 CHARLIE GEMINI DRAGO LJUBEC WHY - NAUT F 35 1 6 5 4 10
6 SLO1 1 CHARLIE TAURUS SLAVKO GREGOREC TELEM F 35 7 4 9 5 16
7 SLO9 9 CHARLIE VIRGO STEFAN ZUNA JKO - Zakonci F 35 4 8 7 7 18
8 SLO6 6 CHARLIE LEO ANDREJ BRELIH BABY STORK F 35 12
RET
5 6 8 19
9 SLO 366 0 CHARLIE BLACK MAGIC SRECKO SKRLEC JKO Magija E 33 8 9 8 10 25
10 SLO23 23 CHARLIE AQUARIUS PETER LADIC TURCAN F 35 9 10 10 9 28
11 SLO41 41 CHARLIE KIKI ZORAN MALOVIC MORSKII JEJZI E 350 10 11 11 11 32

  

GENERAL RESULTS Class : BRAVO Discards : 1
Pos Sail nr. Bow Class Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 SLO33 33 BRAVO LELA ANDREJ LAZAR BELI POZEJDONI E 37 4 1 1 3 5
2 SLO55 55 BRAVO NIKA 1 DARKO SERUGA EURONAUTICA SO 37 1 3 3 2 6
3 SLO 29 29 BRAVO PRIMA JANVID LAH   B 37 2 4 4 1 7
4 SLO43 43 BRAVO KAPLJICA ANDREJ STRASEK   SO 37 3 2 2 4 7

 

GENERAL RESULTS Class : ALPHA Discards : 1
Pos Sail nr. Bow Class Yacht Skipper Club Type 1 2 3 4 Points
1 SLO60 60 ALPHA NEW YORK SMILJAN SIMERL TOP AVTOMOBILI B 42 M 1 2 2 1 4
2 SLO29 56 ALPHA NAJANA BOSTJAN PODLESNIK SAVINJSKA GRLA GS 40 2 1 1 2 4
3 SLO 24 24 ALPHA NINA MAKS VRECKO FLASKA GS 40 3 3 3 3 9
4 SLO51 51 ALPHA ZEROX MATEJ GREGOREC   D 382 GL 5 5 4 4 13
5 SLO37 37 ALPHA TARTARUGA ALJOŠA DRASLER FELNAR 1 B 39 C 4 4 5 6
DNF
13