Spoštovani krmar ali vodja ekipe,
 
vabimo te na prvi sestanek krmarjev regate Poetovio Cup 2019, ki bo v četrtek, 4. 04. 2019, s pričetkom ob 18:00, v Gostilno Rozika, Slomškova ulica 7, na Ptuju.
 
Prosimo (v kolikor tega še niste storili), da nam najkasneje do 30. 03. 2019:

  • posredujete formalno izpolnjeno/ dopolnjeno Prijavo na regato in
  • plačate preostanek prijavnine.

Navodila za vplačilo prijavnine:

Znesek prijavnine: 210,00€ x [število članov posadke] – [že vplačana akontacija];  
Opis: Poetovio Cup - [Ime posadke];
TRR: SI56 6100 0001 3220 962, odprt pri Delavski hranilnici d.d., Ljubljana
Sklic: SI00 18-2019
Naziv: JK Poetovio, Bevkova 3, 2250 Ptuj

Prosimo, da se sestanka udeleži vsaj en član vaše posadke.

Informacije in prijave se zbirajo na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 
Vse objave so tudi na: www.ptujcanka.si.
  
Veselimo se ponovnega druženja z vami!


Hvala in lep pozdrav,
 
Organizacijski odbor regate Poetovio Cup 2019

 

Spoštovani,  

vabljeni na regato Poetovio Cup 2019, ki bo potekala med 11. in 14. aprilom 2019, z izhodiščem med otokom Murter in Šibenikom na Hrvaškem.

Na spodnji povezavi je objavljen razpis regate in prijavni obrazec:

RAZPIS ZA REGATO POETOVIO CUP 2019

PRIJAVNI OBRAZEC


Tekmovalo se bo na dveh monotip jadrnicah: First 35 in Elan 40 Impression.

Organizator regate je zakupil 10 enakih jadrnic Beneteau, First 35 in 10 enakih jadrnic Elan 40 Impression. 

Za najem plovila in vse ostale informacije glede plovil se prosim obrnite na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ali na mobilni telefon 041 359 505.

Prijave in plačila zbiramo do 30. 3. 2019 oziroma do zasedbe prostih mest. Organizacijski odbor regate si dovoljuje omejitev ali razširitev števila posadk. 

Prijavo pošljite na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Informacije dobite na mobilni številki: 041 441 659 (Simona).


Lep jadralski pozdrav!

 

 

Razred B40

#

NO

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Razred

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

10

Why Naut

Anita Kek Ljubec

Bavaria 39

Tartaruga

B40

2

1

11

5

2

10

2

35

Morski jejži

Zoran Malovič

Bavaria 40

Prima

B40

1

6

1

8

5

13

3

29

Zerox

Stjepan Vuletić

Bavaria 40

Živa

B40

21

5

4

2

4

15

4

22

Bare Metal Sailors

Borut  Drnovšek

Bavaria 40

Buga

B40

21

9

2

4

3

18

5

37

Felnar 1 Servo

Tomaž Krajnc

Bavaria 40

Aida

B40

21

3

7

10

1

21

6

13

Piter - Moskva

Vladimir Nevski

Bavaria 40

Slava

B40

21

8

3

6

8

25

7

17

Zakon-ci

Andrej Brelih

Bavaria 40

Vuga

B40

21

2

9

1

13

25

8

14

JKO - Z Vetrom

Milan Grad

Bavaria 40

Perun

B40

21

13

6

3

7

29

9

15

Felnar 2 Prisežem

Aljoša Drašler

Bavaria 40

Morana

B40

21

4

12

12

10

38

10

33

Manager klub Ptuj

Samo Bauman

Bavaria 40

Allegro

B40

21

7

8

9

18

42

11

26

JKO Sušca

Stane Hrvat

Bavaria 40

Arieta

B40

21

11

5

15

14

45

12

41

Prima

Ivan (Janvid) Lah

Bavaria 40

Joy

B40

21

17

10

14

6

47

13

23

Buran

Vadim Rumyantsev

Bavaria 40

Andante

B40

21

15

18

7

9

49

14

36

Comtron

Andrej Greif

Bavaria 40

Stribog

B40

21

10

16

16

11

53

15

30

Beli Pozejdoni

Andrej  Lazar

Bavaria 40

Vesna

B40

21

14

14

13

12

53

16

32

Sailors from Moscow river

Dmitrij Samoylov

Bavaria 40

Svarog

B40

21

12

13

17

16

58

17

28

Talum

Miran Jeza

Bavaria 40

Veles

B40

21

18

15

18

15

66

18

16

Swamp Tigers

Silvo Pleško

Bavaria 40

Nia-Nya

B40

21

19

21

11

17

68

19

12

Nika 1

Darko Šeruga

Sun Odyssey 37

Nika1

B40

21

16

17

19

19

71

20

24

Bartog

Bojan Jerman

Bavaria 40

Hope

B40

21

21

21

21

21

84

/

18

JKO Black magic

Srečko Škrlec

Elan 33

Black Magic

/

-

-

-

-

-

-

 

Razred First 35

#

NO

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Razred

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

9

JKO LPKF

Boštjan Podobnik

First 35

Virgo

First 35

1

1

2

. 4 .

3

7

2

4

JKO - 42

Marko Marinček

First 35

Sagitarius

First 35

3

5

3

1

5

12

3

10

Kapljica

Sebastijan Strašek

First 35

Gemini

First 35

2

3

1

8

8

14

4

8

Tuna Sailing Team

Gregor Gregorec

First 35

Aries

First 35

7

4

4

6

2

16

5

1

Flaška

Maks Vrečko

First 35

Taurus

First 35

5

6

6

7

1

18

6

5

Top avtomobili

Smiljan Simerl

First 35

Capricorn

First 35

8

2

7

5

6

20

7

3

JKO Spectrum

Luka Renko

First 35

Scorpio

First 35

6

9

9

2

4

21

8

7

Maltezer Polzela

Ljubo Žnidar

First 35

Libra

First 35

4

7

5

10

9

25

9

6

Lucky Ladies, JD Maltezer

Damjan Miklavc

First 35

Leo

First 35

9

8

10

3

7

27

10

2

Telem

Slavko Gregorec

First 35

Aquarius

First 35

10

10

8

9

10

37

 

Razred Ženske ekipe

#

NO

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Faktor

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

6

Lucky Ladies, JD Maltezer

Damjan Miklavc

First 35

Leo

0,9667

1

(3:44:55)

1

51:20

1

2:27:20

1

22:04

1

1:27:20

4

2

10

Why Naut

Anita Kek Ljubec

Bavaria 39

Tartaruga

0,8741

2

(4:06:30)

2

59:22

2

2:48:11

2

28:02

2

1:40:29

8

3

41

Prima

Ivan (Janvid) Lah

Bavaria 40

Joy

0,8746

5

/

4

1:17:11

3

2:48:13

3

29:57

3

1:44:44

13

4

32

Sailors from Moscow river

Dmitrij Samoylov

Bavaria 40

Svarog

0,8746

5

/

3

1:13:19

4

2:49:10

4

30:10

4

1:57:21

15

 

 

Spoštovani krmar ali vodja ekipe,
 
v četrtek smo izvedli sestanek krmarjev za regato Poetovio Cup 2018. 

Dokumenti s pomembnimi informacijami so dostopni na naslednjih povezavah:

POMEMBNO / IMPORTANT !!!
Poetovio Cup VHF delovni radio kanal: 72 
Zbirno mesto: četrtek, 12.4.2018, med otokom Pašman in Vrgada, v bližini otočka Kozina, ob 12:30 je predviden pričetek verifikacije in informiranja krmarjev preko VHF radia glede prvega plova, razdelitev startnih številk iz sodniškega plovila za razred B40. Start proti vetru po skici "PoetovioCup_Priloga_Y", predvidena je smer plovbe po skici "PoetovoioCup_1_regata_2018". 

Poetovio Cup VHF working radio channel: 72  
Meeting point: Thursday, April 12, 2018, between the islands of Pašman and Vrgada, round island Kozina, at 12:30 is expected start of the verification and informing process of the navigators via VHF regarding the first race, distribution of boat's race numbers from the Judges' boat for class B40, Start is against the wind according to the sketch "PoetovioCup_Priloga_Y", the direction of navigation regata according to the sketch "PoetovoioCup_1_regata_2018".

Izžrebali smo naslednja plovila po posadkah:

#

Naziv posadke

Krmar

Tip barke

Ime barke

Razred

1

JKO LPKF

Boštjan Podobnik

First 35

Virgo

First 35

2

Kapljica

Sebastijan Strašek

First 35

Gemini

First 35

3

Tuna Sailing Team

Gregor Gregorec

First 35

Aries

First 35

4

Telem

Slavko Gregorec

First 35

Aquarius

First 35

5

Lucky Ladies, JD Maltezer

Damjan Miklavc

First 35

Leo

First 35

6

Maltezer Polzela

Ljubo Žnidar

First 35

Libra

First 35

7

JKO Spectrum

Luka Renko

First 35

Scorpio

First 35

8

Flaška

Maks Vrečko

First 35

Taurus

First 35

9

JKO - 42

Marko Marinček

First 35

Sagitarius

First 35

10

Top avtomobili

Smiljan Simerl

First 35

Capricorn

First 35

11

Bartog

Bojan Jerman

Bavaria 40

Hope

B40

12

Swamp Tigers

Silvo Pleško

Bavaria 40

Nia-Nya

B40

13

JKO Sušca

Stane Hrvat

Bavaria 40

Arieta

B40

14

JKO - Z Vetrom

Milan Grad

Bavaria 40

Perun

B40

15

Zakon-ci

Andrej Brelih

Bavaria 40

Vuga

B40

16

Morski jejži

Zoran Malovič

Bavaria 40

Prima

B40

17

Talum

Miran Jeza

Bavaria 40

Veles

B40

18

Manager klub Ptuj

Samo Bauman

Bavaria 40

Allegro

B40

19

Zerox

Stjepan Vuletić

Bavaria 40

Živa

B40

20

Comtron

Andrej Greif

Bavaria 40

Stribog

B40

21

Piter - Moskva

Vladimir Nevski

Bavaria 40

Slava

B40

22

Bare Metal Sailors

Borut  Drnovšek

Bavaria 40

Buga

B40

23

Prima

Ivan (Janvid) Lah

Bavaria 40

Joy

B40

24

Beli Pozejdoni

Andrej  Lazar

Bavaria 40

Vesna

B40

25

Buran

Vadim Rumyantsev

Bavaria 40

Andante

B40

26

Felnar 1 Servo

Tomaž Krajnc

Bavaria 40

Aida

B40

27

Felnar 2 Prisežem

Aljoša Drašler

Bavaria 40

Morana

B40

28

Sailors from Moscow river

Dmitrij Samoylov

Bavaria 40

Svarog

B40

29

Why Naut

Anita Kek Ljubec

Bavaria 39

Tartaruga

B40

30

Nika 1

Darko Šeruga

Sun Odyssey 37

Nika1

B40

31

JKO Black magic

Srečko Škrlec

Elan 33

Black Magic

 

Prosimo (v kolikor tega še niste storili), da nam:

  • posredujete formalno izpolnjeno/ dopolnjeno Prijavo na regato in
  • plačate preostanek prijavnine.

Informacije in prijave se zbirajo na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 
Vse objave so tudi na: www.ptujcanka.si.
  
Kmalu se vidimo!

 

Želimo vam srečno in varno pot proti Dalmaciji!